بالا بردن امنیت پیج در اینستاگرام


قابلیت های اینستاگرام برای افزایش امنیت پیجثبت و تایید ایمیل و شماره

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا مورد مشکوک ، ایمیل و شماره مهم ترین نقش را برای بازگردانی پیج خواهد داشت و اینستاگرام برای بازگردانی به آنها تایدیه ارسال خواهد کرد.

ثبت پسورد مناسب و مطمئن

اکثر هک هایی که صورت میگیرد به دلیل ساده و ضعیف بودن پسورد ها میباشد ، از پسورد های غیر قابل پیش بینی استفاده کنید.

فعالسازی رمز دوم برای پیج

جهت افزایش سطح امنیت پیج خود برای اکانت خود رمز دوم را فعال کنید. توصیه ما فعالسازی رمز دوم از طریق شماره موبایل میباشد.

متصل کردن اکانت فیسبوک

متصل بودن اکانت فیسبوک در بازگردانی پیج نقش پر رنگی را بعد از بروز مشکل یا از دست دادن پیج تان بازی می کند.


تضمین امنیت اکانت اینستاگرام
کارشناسان فنی و همچنین هک و امنیت اینستا ، با قدرتمند ترین متود ها. از حریم خصوصی و اطلاعات کاربری شما در اینستاگرام محافظت خواهند کرد. به صورت کلی حفظ حریم خصوصی در اینستاگرام به شاخه های مختلفی دسته بندی خواهد شد. که یکی از مهم ترین دسته بندی ها در راستای تضمین امنیت اینستاگرام “حفظ حریم خصوصی فردی” می باشد که به گفته بسیاری از افراد، امنیت در اینستاگرام صرفا استفاده از قابلیت های اولیه موجود در این نرم افزار می باشد و افراد با فعال نمودن تایید اعتبار دو مرحله ای یا به عبارت دیگر “Two Step Athuentication” و در کنار (استفاده از رمز عبور های سخت و دشوار، لینک کردن اکانت به شبکه های اجتماعی، تکمیل پروفایل کاربری اکانت، امنیت ایمیل) و دیگر از امکانات موجود در نرم افزار می باشد. البته لازم به ذکر است که 90% افرادی که به عنوان هکر در اینستاگرام فعالیت کرده و دارای یک صفحه می باشند. با دریافت مبلغ بسیار زیادی اقدام به انجام این مراحل و یا نیمی از این امکانات خواهند کرد. تیم امنیتی و ادمین های امنیتی ، موظف هستند تا تمامی مراحل مذکور را در جهت افزایش سطح امنیت اکانت یا صفحه، برای کاربران شفاف سازی نماید.


سطح امنیتی
با استفاده از قابلیت های امنیتی موجود در اینستاگرام چقدر ایمن میشویم ؟
از دیدگاه تخصصی امنیتی، انجام تمامی مراحل و استفاده از امکانات موجود در جهت تضمین امنیت در اینستاگرام. تنها 60 درصد خیالتان را از بابت عدم هک شدن راحت میکند. و همچنان احتمال هک شدن و یا نفوذ به اکانت شما تا 40 درصد وجود دارد. شاید برایتان سوال باشد که این درصد دقیقا چیست؟ و آیا اصلا به جزء استفاده از امکانات مذکور از روش های دیگر امکان هک کردن و یا نفوذ وجود دارد؟ جواب به این سوال “بله” است. با رشد روزمره فناوری، همانطور که سطح امنیتی در تمامی پلت فرم ها با ارائه نسخه های جدید برطرف شده و امنیت هروزه افزایش پیدا خواهد کرد. هکر ها دست به کار میشوند. و همانطور که شاهد افزایش علمی سطح امنیت می باشیم. نفوذ و هک پیشرفت بسیاری خواهد داشت. همانطور که مطلع هستید تمامی نرم افزار ها از جمله اینستاگرام. بروزرسانی بی پایانی دارند. و به هیچ وجه نمیتوانند یک نسخه انتشاری را آخرین نسخه و بدون هیچ تغییری اعلام نمایند. همانطور که ممکن است در بروزرسانی های نرم افزار اینستاگرام، اضافه نمودن امکانات، ویرایش امکانات و باگ های ظاهری بررسی شود. بسیاری از باگ های امنیتی در نرم افزار بررسی و در نهایت رفع خواهند شد و در نتیجه این چرخه بی پایان خواهد بود. و ما به شما کمک خواهیم کرد. امنیت اینستاگرامتان را نسبت به افزایش علم نفوذ بروزرسانی نمایید. درواقع یک قدم از بقیه جلو تر باشید.


اشتراک ویژه تضمین امنیت
با تهیه اشتراک ویژه تضمین امنیت اکانت اینستاگرام، گامی مثبت را در پیشبرد مسیر پیشرفت برداشته اید. با وارد شدن در وب سایت استخدام ادمین ، ادمین هایی که این قابلیت را دارند را انتخاب نموده و امنیت اکانت خود را علاوه بر مدیریت گارانتی نمایید.لیست بخشی از کارهایی که ادمین های امنیتی انجام خواهند داد
پس از سپردن صفحه خود به ادمین جهت تضمین امنیت و یا جلوگیری از هک اینستاگرام، کارشناسان حرفه ای در راستای امنیتی، روش هایی را برای بستن نقاط ضعف امنیتی پیج اینستاگرامی شما به کار می برند، که باعث افزایش سطح امنیتی تضمینی پیج شما خواهد شد.

 • بررسی و تضمین امنیت نرم افزار اینستاگرام
 • بررسی و تضمین امنیت ایمیل آدرس صفحه
 • بررسی و امنیت شماره تلفن ارائه شده صفحه
 • بررسی و تضمین امنیت دستگاه/موبایل کاربر
 • بررسی امنیت اینترنت مانند مودم/روتر/اپراتور
 • ارائه پشتیبانی تمام روز از طریق راه های ارتباطی (ویژه)
 • مانیتور و رصد کامل فعالیت کاربر به صورت روزانه
 • پنل کاربری اختصاصی کاربران در وب سایت
 • اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی بروزرسانی های اینستاگرام
 • اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی از باگ های آنالیز شده
 • آموزش حرفه ای در جهت تضمین امنیت فردی
 • دریافت بک آپ هفتگی از اطلاعات صفحه کاربران
 • رصد کردن هفتگی صفحه کاربران و بررسی حفره های امنیتی
 • و ...


استخدام ادمین (مدیر اینستاگرام)

جهت استخدام ادمین (مدیر اینستاگرام) می توانید از لینک زیر اقدام فرمایید

 استخدام ادمین (مدیر اینستاگرام)