قوانین و مقررات

پذیرش قوانین و ضوابط زیر برای استفاده از خدمات نینجاگرام الزامی است


مقدمه

  • قوانین و مقررات استفاده از ربات نینجاگرام (گروه تبلیغاتی دایان) به شرح زیراعلام میگردد.
  • لازم به ذکر است که امکان تغییر شرایط و قوانین در طول زمان بر اساس اینستاگرام ، تکنولوژی ، محصولات و خدمات ، تغییر قوانین تجارت الکترونیک و موارد دیگر وجود دارد و اطلاعات مربوطه در صفحه جاری بروزرسانی خواهد شد. لذا خواهشمند است نسبت به آگاهی از جزئیات ذکر شده در طی زمان اطمینان حاصل نمایید.
  • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در خصوص دوره های آموزشی ، ثبت نام و یا درخواست راهنمایی از اطلاعات درج شده در صفحه تماس با ما استفاده نمایید

 

تعاریف و اصطلاحات به کار رفته

  • وب سایت گروه تبلیغاتی دایان : وب سایت به نشانی اینترنتی Dayantabligh.com معتبر و قابل ‌دسترسی است
  • وب سایت نینجا گرام : وب سایت به نشانی اینترنتی Ninjapinner.ir معتبر و قابل ‌دسترسی است که به طور کامل متعلق به گروه تبلیغاتی دایان میباشد
  • ربات نینجاگرام یا نینجاگرام : ربات حرفه ای اینستاگرام با نام تجاری نینجاگرام و اختصاصی شده توسط گروه تبلیغاتی دایان
  • مشتری : شخصی یا اشخاص حقیقی یا حقوقی که از زمانی که ربات را خریداری میکنند مشتری تلقی خواهند شد

 

تغییرات و محدودیت های اینستاگرام

ربات نینجاگرام براساس چارچوب های نرم افزار اینستاگرام و کاملا بربستر اینستاگرام فعالیت می کند. از این جهت به شدت به تغییرات خود نرم افزار اینستاگرام وابسته است. هر زمان اینستاگرام در ساختار خود تغییراتی ایجاد می کند، این ربات هم به سرعت خود را با آن سازگار می کند. اما سازگار سازی با تغییرات ساختاری جدید کمی زمان بر است و در طول این بازه زمانی ممکن است کاربران اختلالاتی را در عملکرد ربات مشاهده کنند. با اینکه تیم توسعه و پشتیبانی گروه تبلیغاتی دایان برای نینجاگرام تمام تلاش خود را برای انجام هر چه سریع تر این پروسه به کار می بندد اما بروز چنین اختلالاتی در عملکرد ربات غیر قابل اجتناب است. کاربران با استفاده از این سیستم می پذیرند که این اختلالات طبیعی است و نینجاگرام پایداری صد درصدی در تمامی لحظات را تضمین نمی کند. قابل ذکر است در اکثر موارد اختلالات ناشی از تغییرات اینستاگرام طی چند روز کاملا رفع می شود و تاثیرچندانی برجذب فعالیت های اینستاگرامی کاربران ندارد.

 

جریمه توسط اینستاگرام

با توجه به اینکه ربات ، اینستاگرام را دور میزد و پیج را با سرعت زیادی رشد می دهد، استفاده از ربات از نظر اینستاگرام نقض قوانین است و ممکن است برای همیشه اکانت شما را بلاک کند و یا جریمه ای درنظر بگیرد. هرچند ما ربات را به نحوی طراحی کردیم که کاملا مطابق با فعالیت های روتین کسب و کار های ایرانی در اینستاگرام فعالیت کند اما باز هم ممکن است اینستاگرام روی پیجی حساس شده و بلاک اش کند. کاربران با استفاده از ربات تمام مسئولیت های آن را خود به عهده می گیرند.

 

محدودیت سرعت رشد در اینستاگرام

همچنین اینستاگرام برای کنترل رشد تدریجی کاربران نظارت سخت گیرانه ای برفعالیت هایی همچون ارسال دایرکت، فالوو کردن،کامنت گذاشتن و لایک کردن دارد و به کاربران اجازه نمی دهد که به یکباره و به شکل افراطی از این امکانات استفاده کنند. ربات نینجاگرام برای حل این مشکل سرعت انجام فعالیت های ربات را قابل تنظیم برای کاربر قرار داده است تا نسبت به فعالیت جاری پیج خود بتواند یکی از گزینه سرعت کم، متوسط، زیاد یا دستی را انتخاب کند و به مرور سرعت را افزایش دهد. در صورت استفاده صحیح از این امکان هیچ محدودیتی از سمت اینستاگرام برای کاربران رخ نخواهد داد اما در صورت عدم استفاده صحیح و داشتن دانش فنی ، ممکن است پیج کاربر با محدودیت های موقت در فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و دایرکت فرستادن رو به رو شود. ضمن اینکه این محدودیت ها کاملا موقتی بوده و پس از چند روز خودکار رفع می شوند، ربات نینجاگرام و گروه تبلیغاتی دایان هیچ مسئولیتی در مقابل آنها ندارد و کاربر خود موظف است تنظیمات ربات و سرعت فعالیتش را کنترل شده و اصولی اعمال کند.

 

محدودیت دسترسی به اینستاگرام

کاربران ایرانی در برهه هایی با مسدود شدن دسترسی به نرم افزارها و سایت های اینترنتی مواجه بوده اند و متاسفانه ادامه دسترسی آنها به هیچ یک از نرم افزارها و شبکه های اجتماعی قطعی و قابل پیش بینی نیست. از این رو با توجه به اینکه این موضوع خارج از کنترل نینجاگرام است، گروه تبلیغاتی دایان هیچ مسئولیتی در مقابل مسدود شدن اکانت های اینستاگرام نخواهد داشت و کاربران با توجه اشراف بر عدم پایداری دسترسی به اینستاگرام خود تصمیم به استفاده از ربات نینجاگرام می گیرند و هرگونه خسارات مربوط به قطع شدن اینستاگرام کاملا برعهده کاربران خواهد بود. نینجاگرام تا زمان فعال بودن این شبکه اجتماعی فعالیت دارد.

 

نتایج جانبی فعالیت های ربات

ربات اینستاگرام نینجاگرام برپایه تنظیماتی که کاربر برای آن انجام می دهد، پیج های هدف کاربر را فالو می کند، برای آنها دایرکت می فرستد و پست های آنان را لایک کرده و برای آنها کامنت می گذارد. این ربات با این فعالیت ها توجه افراد را جلب می کند تا آنها نیز پیج کاربر را فالو کنند و فالوور واقعی بدست آورد. فعالیت های مذکور صرفا زمانی انجام می شود که کاربر در پنل تنظیمات ربات آنها را فعال کرده باشد. همچنین تمامی پیج هایی که ربات با آنها تعامل برقرار می کند کاملا محدود به تنظیمات انجام شده توسط خود کاربر (پیج ها، برچسب ها و موقعیت های جغرافیایی هدف) است و متن کامنت ها و دایرکت ها نیز توسط خود کاربر تنظیم می شود. از این رو برای گرفتن بهترین نتیجه کاربر خود موظف است که با استفاده از آموزش های کاملی که در سایت گروه تبلیغاتی داین موجود است یا ورکشاپ ها و دوره های آموزشی که برگزار می شود ، تنظیمات ربات را با دقت انجام دهد. ربات نینجاگرام کاملا تابع تنظیمات است و خارج از چارچوب تعیین شده کاربر هرگز فعالیتی ندارد، پس مسئولیت فعالیت های آن کاملا متوجه کاربر است.

 

تغیرات اینستاگرام

هرگونه مشکل مربوط به خود نرم‌افزار اینستاگرام (اعم از مشکلات نرم‌افزاری خود برنامه) یا اعمال محدودیت‌ها توسط اینستاگرام ، هیچ ارتباطی به ربات‌ نداشته و مسئولیت رفع آن بر عهده خود شما میباشد و هیچ گونه عودت هزینه یا کسر هزینه برای این مشکلات بی‌ربط به ربات‌ انجام نخواهد شد.

 

حریم شخصی کاربران

نرم افزار نینجاگرام به صورت خصوصی در کامپیوتر شخصی شما و تحت ویندوز کار میکند و از پروتکل امنیتی استاندارد SSL استفاده می کند و تمامی اطلاعات کاربر در هنگام استفاده از این نرم افزار به صورت رمزنگاری و کد شده بین وی اینستاگرام به صورت مستقیم منتقل می شود. و این ربات فقط و فقط فعالیت اینستاگرامی انجام میدهد. این پروسه توسط الگورتیم های بسیار پیچیده و کاملا ایمن انجام می شود و اطلاعات رمزنگاری شده نه برای هکرها و حتی نه برای خود اپراتورهای این سامانه رویت نیست. با این حساب هیچ یک از اطلاعات پیج های کاربر مستقیما توسط هیچ سروری ذخیره نمی شود . از این رو نینجاگرام و گروه تبلیغاتی دایان به هیچ وجه هیچ گونه مسولیتی در مقابل امنیت اکانت شما ندارد و با استفاده از نرم افزار ما ، تمامی مسئولیت ها به عهده خود شما می باشد.

 

پرداخت

هزینه خرید ربات نینجاگرام به صورت خرید اینترنتی از وب سایت www.Ninjapinner.ir و توسط درگاه زرین پال دریافت می شود. کاربر پس از انتخاب پلن مورد نظر خود به وب سایت درگاه مربوطه که بسیار ایمن است متصل می شود و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود مبلغ سفارش را پرداخت می کند. پس از پایان پروسه پرداخت، سایت بانک به صورت خودکار کاربر را به وب سایت نینجاگرام بازمی گرداند و بعد از نصب با فعال سازی توسط سریال نامبر ربات بدون هیچگونه محدودیتی آماده استفاده میباشد.

از آن‌جایی که پرداخت اینترنتی بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی معتبر (زرین پال) تنظیم شده است، برگزارکننده مسئول مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی نخواهد بود.

 

استرداد (پس دادن) نرم افزار خریداری شده توسط خریداران

مشتری باید ابتدا در دوره های آموزشی اینستاگرام گروه تبلیغاتی دایان شرکت نموده و با آگاهی و دانش فنی کامل ربات را خریداری نماید و چنانچه مشتری نرم افزار را خریده و از سریال آن استفاده نماید گروه تبلیغاتی دایان مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد.

 

تخفیف

ما معمولا به مناسبت های مختلف تخفیف هایی را در سایت قرار میدهیم که این تخفیف ها برای ربات ها نیز شامل میشود. ما اخبار تخفیفات را از طریق شبکه های اجتماعی به اطلاع شما می رسانیم. شما میتوانید در آن موقع ربات ها و دیگر محصولات سایت را با تخفیف تهیه نمایید. برای خرید های تعداد بالا و یا همکاری نیز تخفیفاتی شامل می شود.

 

کپی رایت

ربات های ما به هیچ وجه ارتباطی با شرکت اینستاگرام و یا شرکت های وابسته به آن ندارد و به طور مستقل ساخته شده است و کلیه حقوق مولفین و مصنفین برای ربات نینجاگرام ، دستیار اینستاگرام و ... با برند دایان از قبیل تمامی عکس ها، توضیحات، بنرها و سایر اطلاعات موجود جزو دارایی های الکترونیک گروه تبلیغاتی دایان محسوب شده و هرگونه استفاده بدون اجازه یا غیرمجاز از این اطلاعات، پیگرد قانونی دارد.

 

رضایت کاربر

استفاده از این سایت و تمامی خدمات آن به منزله پذیرش تمام قوانین و مقررات با تمام ضوابط شرایط مذکور و تمامی مسئولیت ها بر عهده ی خود شما خواهد بود.


قابل ذکر است، این قوانین در طول زمان تغییر می کند و بررسی مجدد قوانین در این صفحه به عهده شما می باشد.